• Ново
ESKONKE Автомобил Ткиво Кутија Кожа на Лицето Салфетка Носител на Универзалната Кутија со Капак за Автомобилската Home Office Декорација (A - Дијамант Надградба на Црна)

ESKONKE Автомобил Ткиво Кутија Кожа на Лицето Салфетка Носител на Универзалната Кутија со Капак за Автомобилската

DEN 527.76
Залиха

Износ

☆ Мода и Функционален Дизајн : Стилски дијамант решетки дизајн со Магнет долниот капак, рачно направена со faultless шиење, од не ' Рѓосувачки хартија вадење порта.Се користи со истата серија на производи, Ќе ви донесе повеќе прекрасно искуство. ☆ Издржлив Материјал : Направен од висок квалитет на faux Кожа надворешната површина, СТП Кожа, така што може да го избрише тоа лесно да се чисти.Цврсти и издржливи, практично и модерно. ☆ Совршен Подарок : Ова ткиво кутија е убава декорација за вашиот автомобил, Тоа не е само погодна за вашиот Автомобил, Камион, Брод & RV, но исто така и за Дневна Соба, Спална соба, Маса, Трпезариска Маса, тоа е најдобриот подарок за вашите пријатели & семејство. ☆ Широка Компатибилност Опсег : Ова ткиво кутија големина : 20 * 12 * 4cm (7.9 * 4.7 * 1.6 во) Компатибилен со сите нормални димензии на ткиво / serviettes / салфети / влажни брише достапни на пазарот. ☆ Двојна гаранција на квалитет и услуга ви овозможува задоволување на шопинг искуство, Ние очекуваме да не контактирате во било кое време.Спецификација : Материјал : погоден за носене СТП Пакет се вклучени : 1 * Ткиво Кутија Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека ткиво големина е помала од ткиво кутија големина пред да ги купите.

Декларирани својства

Material:
Wearable PU
Package included:
1 * Tissue Box :
Note:
Please make sure the tissue size is smaller than the tissue box size prior to purchase :

Најдобри предлози