• Ново
Круг Умира, 38mm Надворешниот Дијаметар Поправка Умре Силна Жилавост Стандардни Големини од Легиран Челик за Машки Конец Обработка

Круг Умира, 38mm Надворешниот Дијаметар Поправка Умре Силна Жилавост Стандардни Големини од Легиран Челик за

DEN 2061.60
Залиха

Износ

[ВИСОКА ТОЧНОСТ] производ има висока точност, со добра своите перформанси, висока ефикасност и труд заштеда. [ЛЕГИРАН ЧЕЛИК] умре е направен од одлична легиран челик материјал, има силна жилавост и не е лесно да се скрши. [THREAD ПОПРАВКА АЛАТКА] кружни умре може да се користи за машки конец поправка или конец обработка, и има силна practicability. [СО 5 ЧИП ДУПКИ] На навој умре е дизајниран со 5 чип отстранување дупки, која е брза и не е лесно да се биде блокиран. [СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА] Со стандардна тема и надворешниот дијаметар, има стабилна големина и добар финиш, лесно да се процес.

Декларирани својства

Најдобри предлози