• Ново
Карина Коса Русокоса Човечка Коса Снопови Тело Бран 3-Компјутери 100g,1b-613 со 1 Затворање,Двојно Weft #613 Weft,Руса Коса Екстензија за Црни Жени (24 26 28 22)

Карина Коса Русокоса Човечка Коса Снопови Тело Бран 3-Компјутери 100g,1b-613 со 1 Затворање,Двојно Weft 613

DEN 2879.76
Залиха

Износ

Тие лесно може да се Завиткан,Белена и Стилизирана со ваша корист!Политика на враќање : 1.Чипка Затворање : 4*4 Инчен Рачно Изработени Швајцарската Чипка Затворање,Белена Јазли. 3)Губење на Материјал : 100% Бразилецот човечка коса.Ако ние се испраќаат погрешна големина или стил, и косата е нова без да се оштети, ние прифаќаме врати и плати на враќање такса .Косата Параметар 1)на Косата Одделение : 8 A 2)Текстура : Бразилски Ombre Тело Бран.За должината на косата, направи косата водат директно, тогаш мерење на должина.Коса Екстензија : Двоен Weft Ombre Коса Екстензија,3 Човечка Коса На Снопови Со Чипка Затворање Би Можеле Да Се Направи Перика.

Декларирани својства

Најдобри предлози