• Ново
Erosebridal Ананас Прекривки Покрие Тропско Овошје Постелнина Поставите Егзотични Плодови Шема Утешителот Покрие со Патент Врски Меки Влакна Bedspread за Деца Девојки Прир

Erosebridal Ананас Прекривки Покрие Тропско Овошје Постелнина Поставите Егзотични Плодови Шема Утешителот Покрие

DEN 2352.00
Залиха

Износ

Ние се обрне внимание на сите процеси во животната средина боја, правејќи го овој прекривки покрие поставите bedspread поставите ултра мека, дише, кожата-пријателски.Кралицата size1x Duvet на корица : 90" x 90"2x Pillow случаи : 20"x30".【ПОСТЕЛНИНА ПОСТАВИТЕ】- Целосна големина постелнина сет вклучува 1 прекривки покрие мерење 68 x 90 инчи и 1 Pillowcases мерење 20 инчи x 30 инчи.Ако имате било каков проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука во вашата услуга!.Лесно е Грижа - Машина за миење ладно, нежни циклус, собори сува ниска, не железо, Без боја исчезнува и Нема unravelling по перење.Кралот size1x Duvet на корица : 104" x 90"2x Pillow случаи : 20" x 36".Пакетот Вклучува : 1x Прекривки капак (без Утешителот)2x навлаки.

Декларирани својства

Најдобри предлози