• Ново
OOK Случај Маска за iPhone 11 6.1 Инчи 2019, Браун Срцето Мека TPU и Тешко PC Шок Апсорпција Случај Полно Тело за Заштита на Анти-Пропадна Случај Компатибилен со iPhone 11

OOK Случај Маска за iPhone 11 6.1 Инчи 2019, Браун Срцето Мека TPU и Тешко PC Шок Апсорпција Случај Полно Тело

DEN 311.76
Залиха

Износ

Оваа Браун Срце против пролизгување случај само компатибилни со i Phone 11 6.1 Инчи, а Не и за другите модел.Поддршка за безжично полнење.Случајот карактеристики не се лизга мека TPU кој обезбедува триење да се задржи на телефонот од лизгање; На цврсти КОМПЈУТЕР на задната страна го намалува вибрациите.Поставените рамка може да се заштити екран и камера од триење и штета, обезбедување на сеопфатна заштита за вашиот телефон.Прецизни cutouts совршено да се вклопи во вашиот i Phone 11, Сите дупки се совршено подготвен за вашиот мобилен телефон и камера донесува казна дупка дизајн кој совршено одговара на вашиот мобилен телефон е камера.Тенок и лесен, тој нема да додадете било дел за вашиот телефон; овој случај печатени Пурпурна Леопард на грбот,го прави вашиот телефон повеќе стилски и око-контактирани.

Декларирани својства

Најдобри предлози