• Ново
4 Пакет Quilted Лицето Маска

4 Пакет Quilted Лицето Маска

DEN 1526.40
Залиха

Износ

3" еластичен на секој крај, looped Висина : Изберете висина што најдобро ќе ги покрие устата и носот Ширина : Една големина одговара на сите.Достапен во две-пакет, можете да ги дизајн секој прилагодено лице маска поединечно.3" еластичен на секој крај, looped Медиум - 4.Прилагодено лице маска со еластични мечка Направени од дише ткаенина во четири димензии (види ја табелата подолу) Удобно се вклопуваат и обликот дека контурите на вашето лице Перат и еднократно - машина и фен безбедно да се рачно изработени по нарачка - не парк недостатоци Димензии (прибл) Quilted Џерси Мали - 4.Направени со висок квалитет дише ткаенина Машина перат 86-140°F до 100 мие во Четири големини, одлично се вклопуваат за деца и возрасни Пакет од четири - дизајн секој поединечно Класичен еластична фитинг стил контури на лицето за Нега на настава Машина перат и целосно да се обновливи.Миење на 140°F Висат Сува.Користете го нашиот големината на табелата за да го најдете најдобро одговара на вашиот сопствен лицето маска.

Декларирани својства

Најдобри предлози