• Ново
Мешање Конзола, Ниска Потрошувачка на Енергија, Миксер, Совршен Квалитет на Звукот, 7-Канален Миксер, Флексибилна Употреба, за Стерео Систем Аудио Миксер

Мешање Конзола, Ниска Потрошувачка на Енергија, Миксер, Совршен Квалитет на Звукот, 7-Канален Миксер, Флексибилна

DEN 599.04
Залиха

Износ

Headphone следење интерфејс, прецизни логаритамски двојна 10-малку LED ниво display8.6 in Product Вовед : Овој миксер е мулти-цел 7-канален миксер со звучна картичка.Со 1 главниот канал излез, 1 сет помошниот канал на производството и враќањето интерфејс.Функција : 1.

Декларирани својства

Најдобри предлози