• Ново
NuMe Зацврстување Ionic Четка со Турмалин Керамички Влакната & Рабови - Негативни Јони Климатизација Технологија за Мазно, frizz Слободни и Здрава Коса - Дуел Напон

NuMe Зацврстување Ionic Четка со Турмалин Керамички Влакната & Рабови - Негативни Јони Климатизација Технологија

DEN 3007.20
Залиха

Износ

Овој сестран стил четка straightens и smoothes косата со едноставноста на косата четка.Четка преку нескротливото и frizzy стилови и да се создаде мазна и исправи стилови.Додадете суптилни кадрици и лабава бранови на веќе права коса.Губење на Видот(s) : Безбеден за сите типови коса.Турмалин Керамички Влакната & Рабови - Smoothes насоки како што четка косата со еден лесен акција.Загреан рабови се создаде мазна завршува, flips, и дури и лабава бранови!.Негативни Јони Бустер : Ослободува негативни јони во коса за борба против frizz и flyaways.nfrared Топлина Технологија : Загрева коса нежно, запечатување на cuticle и креирање на стилови, кои траат!.Овој сестран стил четка straightens и smoothes косата со едноставноста на hairbrush.Четка преку нескротливото и frizzy стилови и да се создаде мазна и исправи стилови.Додадете суптилни кадрици и лабава бранови на веќе права коса.

Декларирани својства

Најдобри предлози