• Ново
yotijar 110V-240V Времето Безжичен Далечински Управувач за Полнење За

yotijar 110V-240V Времето Безжичен Далечински Управувач за Полнење За

DEN 407.76
Залиха

Износ

Обичните табела фан, кат фан и други не-декоративни тавански вентилатор и светла не се применуваат.Доаѓа со далечински управувач застане.Компатибилен со повеќето Тавански Вентилатор & Светилка.Точни, резервација функција, да ги игнорира пречки.Поставете вклучите светлата правец на вредноста, Роковите, еден клучот да ги заврши.Опис : - Компатибилен со повеќето Тавански Вентилатор & Светилка - Наместете го вклучите светлата правец на вредноста, Роковите, еден клучот да ги заврши. - Доаѓа со далечински управувач стенд - Точни, резервација функција, да ги игнорира пречки. - Обични табела фан, кат фан и други не-декоративни тавански вентилатор и светла не се применуваат. - Кога инсталирате, ве молиме да се изложуваат на примање на антената на приемникот за да се обезбеди посакуваниот прием.Спецификација : - Боја : Бело+црно - Оперативен Напон : 100-260 V - Работна Фреквенција : 50-60 Hz - Далечински Управувач Растојание : 30 метри - Моќ : 55 W - Тековни : 4А - - Remotes Големина : прибл. 13.6 x 5.5 x 2.5 cm - Контролор Големина : прибл. 11.5 x 5.3 x 2.5 cm Package Вклучува : 1 Парче Далечински Control1 Парче Контролер.

Декларирани својства

Најдобри предлози