• Ново
ECSWP Памук Јаже Кошница Голема Ткаени Забавува Кошница со Рачки Расадник Чување Бебе Перење Кошница Јаже Складирање Бин

ECSWP Памук Јаже Кошница Голема Ткаени Забавува Кошница со Рачки Расадник Чување Бебе Перење Кошница Јаже Складирање

DEN 7805.76
Залиха

Износ

★ Мулти-функција : Тоа може да се обезбеди чист дом живот, може да се сместат валкана облека, таа, исто така обезбедува повеќе простор на решенија за ќебиња, играчки, крпи, чевли, итн. ★ Таа е идеална за спалната соба, перална и алатка соба. ★ Големина : 32.5*30.5*47cm (L*W*H), материјал : Gourd трева. ★ Gourd трева ткаење, рачно изработени, прекрасен изглед, издржливи и трајни, не е лесно да исчезнат, дише и влага-доказ, многу погоден за домашна употреба. ★ Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со чување на кошница, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози