• Ново
GYMEIJYG Оркестарот Нето, Коноп Јаже Нето Скалите Балкон Анти-Падот на Нето Заштита Нето Камион Фиксна Скала Јаже, Приспособливи (Боја : Беж-20cm, Големина : 1x3m)

GYMEIJYG Оркестарот Нето, Коноп Јаже Нето Скалите Балкон Анти-Падот на Нето Заштита Нето Камион Фиксна Скала

DEN 1968.00
Залиха

Износ

[Лесно да се инсталира] јажето нето-е лесно да се install.На плетенка структура има повисока отпорност на триење, освен стандардните структура.)Безбедносни Совети : ве Молиме проверете ја безбедноста нето редовно да се спречи скриени опасности предизвикани од разни надворешни фактори или човечки фактори, и да го замени тоа во време.Се осигура безбедноста на децата, домашни миленици и играчки.Заштита на деца и домашни миленици од несреќи на балкони и огради.Нето-токи се сите ткаени со рака. [Заштита нето] Прецизни жици, парична казна изработка и силно влечење на сила. [Совршен Подарок] Качување Ткиво на Јаже е многу погодна за темата партии или декорација; тоа е исто така добар подарок за одмор подароци, годишнини или било кој повод.

Декларирани својства

Најдобри предлози