• Ново
Детали Кралот Комерцијални Серија Светлата Реставрација Комплет - Restore Фарови за Свежи Исклучување На Многу' Изгледа

Детали Кралот Комерцијални Серија Светлата Реставрација Комплет - Restore Фарови за Свежи Исклучување На Многу'

DEN 5542.80
Залиха

Износ

Професионална одделение за полнење кои ги носи фарови врати во живот.Печати headlamp за да спречат оксидација.Ќе услуга до 75 возила.Нашите Комерцијални Светлата Реставрација Комплет ќе услуга до 75 возила.Светла Решенија е патентиран процес кој се затвора и заштитата на headlamp да се врати и да го зачува дека "нов изглед" за години.Комплет доаѓа во обновливи алатка кутија која содржи сите производи потребни.Овој комплет вклучува Голем Алатка Кутија за Носење, Пред Третманот - 16oz, Сите Намена Почиста - 16oz, Водата базирани Пред Третманот - 16oz, Песок E-Z 16oz, Блесок Реставратор - 8oz, Длабоко се Пополни Реставратор - 4oz, Светлата Cleaner/полски - 16oz, Пескарење Листови - (2)600/(4)1000 (3)1500/ (2)2000/ (2)2500, Кутија за Ракавици (100), се Тркалаат на Lint Слободни Хартија за Крпи, Целосни Инструкции.

Декларирани својства

Најдобри предлози