• Ново
Играчка за Складирање Кошница Есенски Лисја Играчка Кутија со Мека Рачка Расклопна за Расадник,Playroom,Плакар,Домашна Организација 19x11.8x16in

Играчка за Складирање Кошница Есенски Лисја Играчка Кутија со Мека Рачка Расклопна за Расадник,Playroom,Плакар,Домашна

DEN 887.52
Залиха

Износ

Постојат четири загради во внатрешноста, која обезбеди солидна структура, кога во употреба.Материјал : надворешноста-водоотпорен ПВЦ + 300 D Оксфорд ткаенина, внатрешни работи-водоотпорен ЈП, јаже рачка-мека памучна ткаенина.Интересен начин да се организира и чување на храна, играчки, облека, ќебиња, пешкири, и така натаму.Тежина : 650g.Свитлива и стои : Постојат четири загради во внатрешноста на чување кошница, која обезбеди солидна структура за време на употреба.Материјал : водоотпорен ПВЦ и 300 D Оксфорд ткаенина од надвор, водоотпорен ЈП на внатрешноста, и мека памучна ткаенина на справи.Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница, секојдневно дребулии складирање кошница.Големина : 19x11.На протезата може да се симнат.Удобно дизајн и стил : Нашата складирање кошеви се многу симпатична и стилски, со целосна отпечатоци, совршен за градинки, детски соби, домови и канцеларии.На плоштадот складирање решетката е лесно да се издржи, свитлива, лесни и издржливи.На протезата може да се симнат и складирање кошница може да се здипли во текот на складирање.Овие складирање кошеви се забавуваат, трендовски и симпатична во стил и боја, совршен за секоја соба во вашиот дом.Лесен за чистење : Овој пригоден складирање кошница е лесно да се чисти, само да се избрише со влажна сунѓер или крпа.Складирање кошеви доаѓаат во различни бои, разновидни модели и теми, и лесно може да се меша и натпревар, што ги прави совршен украс за домот и канцеларијата.Мултифункционален : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница, во детската соба, бања перење кошница, и дневни дребулии складирање кошница.

Декларирани својства

Најдобри предлози