• Ново
LTINN Круг Бања Огледало Кабинет, Тоалет и Бања Spacesaver, Повеќенаменски Кујна Медицина Складирање со Еден Огледало Вратата и Полица

LTINN Круг Бања Огледало Кабинет, Тоалет и Бања Spacesaver, Повеќенаменски Кујна Медицина Складирање со Еден

DEN 1684.80
Залиха

Износ

♦ Супер простор за складирање : хиерархиска дизајн, повеќе user-friendly складирање метод, ефикасно чување на различни големини на предмети, лесен и брз пристап и уреден. ♦ High-definition бакар-слободен еколошки сребро огледало : После полирање и сребро позлата, има анти-оксидација ефект и да нема црни рабови.На сребрени јони позлата слој има високо ниво на транспарентност, јасни слики, без деформација или деформација. ♦ Прирачник за виткање и полирање на : Пет слоеви на еколошки бои, без страв од влажни бања средина. ♦ Заштита на животната средина боја одбор : природна текстура, транспарентни дрво жито, огноотпорни и само гаснење, перат, носат-отпорни, влага-доказ, anticorrosive, киселина и алкално отпорни, не-леплива, еколошки, без мирис, и загадувањето слободни. ♦ Висококвалитетна гума дрво : се носат-отпорни, тешки и трајни, не се деформирани, не е лесно да попуштат, природни цврсто дрво, еколошки, не-иритирачки.Име : Бања огледало кабинет storage Material : цврсти даб/орев надворешниот рамка + 4mm експлозија-доказ сребро огледало + МДФ backplane Wood материјал : Basswood Style : отворен тип, push-pull type Shape : round Style : Nordic Color : дрво боја, орев color Size : 50x13x50cm (19.6x5.1x19.6"), 60x13x60cm (23.6x5.1x19.6")Напомена : На производи се рачно се мери, и таму е порака за грешка од ±3%.Поради различни резолуции на екранот, производот има одредена боја разлика.Ве молиме погледнете на реалната големина!.

Декларирани својства

Најдобри предлози