• Ново
Тендер Лист Дрвени Играчки Комбинација Ватенка Мозаик – Креирање на Неограничен Број на Обрасци и Традиционалните Уметнички дела со Триаголен Форми –Имагинатив?

Тендер Лист Дрвени Играчки Комбинација Ватенка Мозаик – Креирање на Неограничен Број на Обрасци и Традиционалните

DEN 599.76
Залиха

Износ

НАПРАВЕНИ СО БЕЗБЕДНО ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ – Сите играчки, еко-пријателски, хемиски слободни и направени со нетоксични бои.Обезбедува вредни лекции во просторни свест, боја признавање, рака-око за координација, и решавање на проблеми, како и.ВРАТИ старомодни ИГРА – Помогне да ги вратам изгубениот уметноста на quilting на новата генерација.ПРЕМИУМ ИГРАЧКИ КОИ СОЗДАВААТ ПРИРОДЕН ИГРАЊЕ на животната СРЕДИНА – TLT е занаетчии користење на нивните знаења и креативност за да се донесе на енергија и возбуда на игра со дрвени играчки назад кон семејството.Покажете им како сите закрпи може да се стави заедно за да формираат ќебе на спиење одбор.Нашите процесот на производство – сечење, сликарство, и за сушење на дрвото, е за сите преземени во нашата фабрика на иста локација.Подеднакво како корисно да се забавува поединец дете и да им овозможи да се развие фокус и креативност.

Декларирани својства

Најдобри предлози