• Ново
AGPTEK 500pcs Кабел Клипови со Челик Ноктите 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм Кабел за Управување за RG6, RG59, CAT6, RJ45 Кабел Coax Кабел, Ethernet Кабел, ТВ Wire Кабел Телефонски Кабел, Led Starlight, Печатење на

AGPTEK 500pcs Кабел Клипови со Челик Ноктите 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм Кабел за Управување за RG6, RG59, CAT6, RJ45

DEN 2248.80
Залиха

Износ

✿【Поширока примена】500pcs по утврдени со 100pcs во секоја големина, вклучуваат 4/5/6/8/10мм кабел клипови за вашиот состанок различни потреби, лесно да се поправи USB кабел, телефонска линија, Ethernet кабел, затворена маршута, компјутер power кабел и VGA видео кабел и др. ✿【Лесна Инсталација】Вметнете го кабелот во клипот слот, чекан помине во ѕидот или дрво, гипс, тула, и др.Со долги нокти, тоа не е лесно да падне. ✿【Висок Квалитет】Направени од издржлив ЈП материјал и корозија-отпорни на ноктите,така што има силен носивоста, отпорност на корозија и добра изолација перформанси. ✿【Подолг живот】Со силна еластичноста и отпорност, па тоа не е лесно да се прекине и да има долг животен век. ✿【Организиран & Уредната】Како корисни алатки со различни димензии, тоа е идеален за дома и во канцеларија различни кабелски менаџмент.Тоа ќе го задржи вашите деца и домашни миленици од повреда од страна на неуредна кабли.И да ви обезбеди еден почист и побезбеден простор за живеење.Уморни од сите оние преполни кабли и кабли околу вашата работа биро, ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, или повеќе?.AGPTEK Кабел Клипови ви помогне. 5 Различни големини, во вкупно 500 парчиња клипови, е идеален за управување со кабли.Достапни во различни големини за да ги собере еден, два или два погоре кабли (Поддршка до 10мм).Нема повеќе неуредна!Организираат и управуваат со кабли токму сега!.Модел : CBC05. Боја : бела.Материјал : PE + поцинкувана челична ноктите.Пакет големина : 22 * 17 * 2.5 cm/8.66 * 6.69 * 0.98 во.

Декларирани својства

Најдобри предлози