• Ново
32 ОЗ. Епоксидна Смола, Кристално Јасно Епоксидна Смола Комплет за Уметност Слој & Кастинг Накит Реката Табела Countertop Cheeseboard Гимнастик Дрво, Платно Сликарство УВ Отпо?

32 ОЗ. Епоксидна Смола, Кристално Јасно Епоксидна Смола Комплет за Уметност Слој & Кастинг Накит Реката Табела

DEN 695.76
Залиха

Износ

????【ПОТВРДИЈА повторно се веќе искусни во домашни занаети?Нашите Епоксидна Смола поставите ви дава сите алатки што ви треба за да започнете со креирање!.Се Креативни!.Нашата уметност смола комплет доаѓа со се што ви треба, па ќе може да започнете веднаш : . 4 x мерење чаши со spouts 4 x дрвени стапчиња за мешање и пластични засилувач за да се обезбеди дури и заврши 5 x прст cots 2 x pipette 2 x клун опфаќа 2 x ракавици.Нашите кастинг смола е лесно да се само израмнување и целосно отпорни на yellowing како и да биде НЕ-ТОКСИЧНИ, која ќе остане јасно цело време.Safe доаѓа на прво место, нашето прилагодено уметност епоксидна смола јасно е направен со врвен квалитет, и се 100% безбедни за употреба во затворени простории и на отворено.Нема опасни реакции и ниска мирис!.Погоден за почетници и уметници, како и производот може да се користи за повеќе намени како што се DIY смола уметност, накит одлуки, кристално јасно слој, кастинг и други.

Декларирани својства

Најдобри предлози