• Ново
DVC Замена за правосмукалки | За Про-тимот 10 Qt. Ранец Vacuums - Супер CoachVac, Тренер, MegaVac и Повеќе | Заменува Оригиналната ProTeam торба #100331 | 10 Парчиња

DVC Замена за правосмукалки | За Про-тимот 10 Qt. Ранец Vacuums - Супер CoachVac, Тренер, MegaVac и Повеќе

DEN 378.72
Залиха

Износ

Одговара на модели кои користат 10 Qt кеси.Супер се вклопува Coach Vac, Тренер, Mega Vac и Повеќе.Ја заменува оригиналната Pro Team торба #100331. DVC Бренд 10 Qt.Кеси За Pro Team Ранци.Дизајниран да се вклопуваат во следните 10 qt Ранец со Правосмукалка Модели : Proteam Супер Coach Vac, Супер Coach Vac HEPA, Coach Vac, Mega Vac, Linevacer, Hummer XL ранец vacuums кои користат 10 qt.кеси, Агресор II, Совршен PB1001, Виндзор Vac-Pac Назад-пакет За Модел VP10, EDIC АТЛАС 10, Равен Шепот Равен XP-3, Супер Равен, 220 Равен. 10 кеси по пакет.Мора Да Се За Алергија На Страдалниците!!.

Декларирани својства

Најдобри предлози