• Ново
mDesign Стакло Бања Суета Складирање Организатор Канистри Тегли за Памук Топки, Брисеви, Шминка Сунѓери, Бања Соли, Косата Врски, Накит - 3 Pack - Бриши/Розово Злато

mDesign Стакло Бања Суета Складирање Организатор Канистри Тегли за Памук Топки, Брисеви, Шминка Сунѓери, Бања

DEN 528.00
Залиха

Износ

Креирајте кориснички областа на countertops, vanities, во кабинети, во фиоките, или скриена под мијалникот со овие compartmentalized на сопствениците.СКЛАДИРАЊЕ НАПРАВИ СТИЛСКИ : Ова гроздобер инспирирани од класичната канистер продавници потребни суета staples и да се обезбеди декоративни акцент на вашиот прав соба, бања суета, шминка табела, и повеќе; На farmhouse оркестарот дизајн со отстранлив капак ви дава различни опции за складирање; На канистер аптека тегла има отстранлив капак и широка уста да се направи пристапување бања потреби и додатоци едноставна; збир на 3. ЧУВАЈТЕ ГО УРЕДНИ : На суетата тегла има отстранлив капак и широка уста да се направи пристапување бања потреби и додатоци едноставна; Лесно да го најдат она што го барате со јасна изградба; Ова канистер е одлично за складирање и организирање на памук брисеви, ovals, и круга, шминка applicators, козметички сунѓери, оптоварување, гостин сапуни, бања бомби, топки, соли и повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози