• Ново
pinziko Жените Лето Плажа се Облекуваат Бикини прикривање на Повик Одмор Кратки Фустани

pinziko Жените Лето Плажа се Облекуваат Бикини прикривање на Повик Одмор Кратки Фустани

DEN 335.52
Залиха

Износ

A : Тоа е одговара за било која сезона,можете да го носат во Пролет,Лето,Есен,Зима,едноставен, но моден стил се облекуваат.Карактеристики : Случајни обичен без ракави мини tassle резервоарот фустан,sundresses за жените секојдневен лето,супер меки и удобни,дише и одлично да се носат во текот на целиот ден.Тоа не е само за секојдневен носат, но за активен животен стил.Овој фустан е тесна фитинг стил.Кога ќе се стави на тоа, таа се чувствува многу Лесни, Меки и stretchy The асиметрични полите линии се толку забавно и трендовски, плус тие додадете стил изгледа дека е совршен за облечен во новата сезона.Внимание : Пред купување, ние ви препорачуваме да се провери големината на табелата параметри и изберете големина соодветна за вас.Овој фустан е направен од polyesterand spandex.Повод : Случајни, на Плажа, во Работата, Одмор, Надвор, Дома, Дневна, Лето, на Пролет, Autumn This се облекуваат е одличен за носење на партијата, Секојдневниот живот и, исто така, одмор, овој фустан е мора да има за вашиот плакар!Убава и модерен, овој стил на долго бански покрие ups-от може да биде најмногу комфорни и издржливи облека ќе пет некогаш носи. 1)П : Што сезони е погоден?. 2)П : Може овој фустан се носи кога оди на работа или присуствуваше на забавата?. 3)П : Што се перење/сушење на инструкции за овој фустан?.A : Можете да ги рака мие одделно во ладна вода.Рака Мие Само.Висок квалитет,направени од дише,удобно материјали,добра женска костим за капење покрие прозорци.Повик плажа фустан со заврзана на работ,Асиметрични полите и тече реси детали заврши.Моден стил, Жените е фаворит , совршено погодни за на плажа/неврзан/партија/вечер/свадбена/home/празник/одмор облека/костим за капење покрие прозорци и др.

Декларирани својства

Најдобри предлози