• Ново
Bsubseach Жените Лабава Кратко Sleeve Костими За Капење На Плажа Caftan Фустан, Костим За Капење Покрие Ups-От

Bsubseach Жените Лабава Кратко Sleeve Костими За Капење На Плажа Caftan Фустан, Костим За Капење Покрие Ups-От

DEN 623.76
Залиха

Износ

100% Rayon.Увезени.Една големина плажа caftan фустан, одговара за НАС Големина S, M, L, XL,2 XL,Должина 52",Биста 63".Бохемија Етничка Печати Kaftan Макси Фустан Долг Покритие.Лесни влакна,го прави тоа убаво и удобно да се носат.Погоден за : Случајни,Партија,Секојдневно Носење,базен, Плажа, loungewear.Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка може да расте стуткани во транзит, пеглање или перење тоа со рака во 30-степен вода ќе бидат рамни.Многу пространа и flowy !.Материјалот е не-види преку.Убаво направени и толку многу убава!.Мека на кожата, прилагодлив појас е бонус.Тоа е одлично покритие за на плажа/базен или да се носат низ куќата!.

Декларирани својства

Најдобри предлози