• Ново
ARIAT Дете Вар Зелена Потпис Логото Капа

ARIAT Дете Вар Зелена Потпис Логото Капа

DEN 839.76
Залиха

Износ

Полиестер,Mesh.Предвремени затворање.Изработен од полиестер и мрежа.За разлика Ariat потпис на логото парче на предната страна.Акцентирани со координирање на претходно биле вклучени и крои.Mesh назад.Удобно.Вашиот малку ќе уживаат кул стил на овој Ariat капа од страна на МФ Западен Производи.Постои разлика Ariat потпис на логото парче на предната страна, а тоа е потенцирана со координирање на претходно биле вклучени и крои.Грбот е мрежа и има околу рака затворање дека е прилагодлив во 7 позиции за да се добие што совршено се вклопуваат.Материјал : Полиестер, Mesh.

Декларирани својства

Најдобри предлози