• Ново
Guoshang Автомобил Товар Складирање Нето Џеб Високо Еластична Автомобил Задните Седишта Назад Нето Едноставна Мрежа За Складирање Торба

Guoshang Автомобил Товар Складирање Нето Џеб Високо Еластична Автомобил Задните Седишта Назад Нето Едноставна

DEN 2102.40
Залиха

Износ

Мека сјај допир со добра пропустливост на воздух, трајни, не е лесно да се солза.Четири тока е лесно да го инсталирате, можете да лесно да се поврзете на покривот железнички, силна и безбедна, и заштеда на простор.Издржливи и не е лесно да се скрши.Тоа е многу погоден за употреба на отворено и со многу предмети да се излезе.Да зачувате простор, лесно да се носат, заштита на објекти од spillage, спречување на објекти од менувањето на текот на возење.Материјал : Polyester Type : Складирање Net Quantity : 1 Pc Size : должината и ширината на производот е 31.10 * 21.06 инчен, а на должина, ширина и висина на производот по виткање се 8.27 * 8.27 * 1.18 inch Soft сјај допир со добра пропустливост на воздух, трајни, не е лесно да се солза.

Декларирани својства

Најдобри предлози