• Ново
Garneck Универзална Мрежа Товар Нето Автомобил Складирање Нето Ѕид Налепница Организатор Торба Багажникот задното Седиште Мрежа Џеб Торбичка за Играчки Овошје Намир

Garneck Универзална Мрежа Товар Нето Автомобил Складирање Нето Ѕид Налепница Организатор Торба Багажникот задното

DEN 362.16
Залиха

Износ

Здрав и безбедност сигурен дека може да биде брзо и stably се стави на било кука на задните трупот во неколку минути.Ти помогне, складирање и распоредот на стоки во багажникот, повеќе простор е поштеден за багаж.Складирање мрежи се совршени за заштита на кутии или предмети од менувањето и одлевање, нека остане во фиксен место и не заземаат екстра простор во автомобили, комбиња, ЏИП или кое било друго возило за време на секојдневна употреба.Користете го ова за складирање мрежа во багажникот на автомобилот, ЏИП, мини-Комбе, тоа се вклопува во повеќето автомобилски.Направени од оксфорд ткаенина мрежа материјал, со силна еластичност, флексибилен и да се носат-отпорни.Description This е чување нето.Тие се направени од премиум материјал се со силна еластичност, флексибилен и да се носат-отпорни.Тоа ви овозможува брзо и stably го заклучите вашиот багажникот предмети во 1 минута, полесно да фиксна багажникот предмети од чување на организаторот.Карактеристики - Боја : Црна.- Материјал : Оксфорд Ткаенина+Мрежа.- Големина : 90.00 x 53.00 x 0.20 cm/ 35.37 x 20.83 x 0.08 инч.Пакет Including1 x Автомобил Складирање Мрежа.

Декларирани својства

Најдобри предлози