• Ново
Ochine Течен Кармин Поставена Долга-Трајни Мат Усна Сјај во Собата за Жените Шминка 5pcs Голи Пигментирани Бои Усна Шминка Подарок Поставува за Девојки И Жени

Ochine Течен Кармин Поставена Долга-Трајни Мат Усна Сјај во Собата за Жените Шминка 5pcs Голи Пигментирани

DEN 455.76
Залиха

Износ

1. Мат Кармини донесе посебна формула за да се постигне мат финиш уште не сушење ниту дебели како и обично мат кармин.Тоа обезбедува мат финиш вашите усни и остава чувство мека на целиот ден. 2. На кармин текстура е лесна и мека, со високо пигментирани мат финиш, без да се загрозат хидратантен удобност. 3. Мат Кармин формула е долга-трајни и водоотпорен, навлажнувачки, дупка со доказ. 4. Тоа е свилен, таписерии и домот, направи копија на вашите усни лесно, погоден за сите сезони шминка, особено во канцеларија, датира, шопинг, лето партија со пријатели. 5. Тоа е комбинација усна лагер и кармин да се направи усна форма посовршен.Ова е многу удобен, многу убава кармин, лесно да се носат.Спецификација : Големина : 10.5*9.2*2.2 cm Net содржина : 3ml*5 Package Вклучува : 1 * Lipstick Notes : 1. 1 инч = 2.54 cm2. Ве молиме овозможи 2-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не умот, пред купување.3. Бојата може да не се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори.

Декларирани својства

Најдобри предлози