• Ново
6/8/16 Бои Капсула Кармин во Собата,Мини Кафе Мат Кармин Ѕвезди Бонбони Мини Капсула Кармин,Боја Долготрајни Течен Кармин,Водоотпорен Сомот Капсула Кармин,Лесно Боја

6/8/16 Бои Капсула Кармин во Собата,Мини Кафе Мат Кармин Ѕвезди Бонбони Мини Капсула Кармин,Боја Долготрајни

DEN 215.76
Залиха

Износ

【Погодно да се Носат】Својот облик користи кафе дизајн и ѕвезда во облик на школка.Спецификација : Име : кафе Мат кармин Производ големина : 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Водоотпорен, не-леплива и не е лесно да исчезнат, долготрајни убавина ефект.Светли бои и целосна мат ефекти донесе удобно, мека, свиленкаста чувство, и да бидете полни со самодоверба.Тоа е исто така одличен избор за Денот на Вљубените, Божиќ Ден, Денот на Благодарноста, Ден на Мајката, и други празници.10inch Боја : 6/8/16 бои(како на сликата покажува) Материјал : Пластични Витамин рок на траење : 3 години Пакетот Вклучува : 6/8/16 Компјутери/Set * Капсула кармини Забелешка : 1. 【Компактен Дизајн】Нашите кармин користи кафе дизајниран да биде компактен и лесен за чување.

Декларирани својства

Најдобри предлози