• Ново
(3 Парчиња) e.l.с. Студио Мат Усна Боја - Чај Се Зголеми

(3 Парчиња) e.l.с. Студио Мат Усна Боја - Чај Се Зголеми

DEN 590.40
Залиха

Износ

Формулата е збогатена со Витамин Е. Помага да го негуваат и состојба на усните.Слим, во облик на дијамант апликатори ви дава беспрекорна примена во само еден удар!.Овој удобен џамбо големина на усна молив создава точната боја апликација со пресврт до леснотија, па никогаш не ќе мора да се изостри.Пигмент богата боја глајд модели на напор и лесно да се обезбеди траен мат боја.На збогатен со Витамините A, C E формула moisturizes и хидрира усните за убава здрав изглед на усните.НАСОКИ Важат за усни и се вклопуваат во боја.Повторно се применуваат толку често колку што сакате.Користи сам или слој со вашиот омилен усна сјај сенка за сјајни ефект.INDREDIENTS Dimethicone, Polysynlane, Минерални Масла, Euphorbia Cerifera Candelilla Восок, Полиетилен, Cerifera Carnauba Wax.Силициум, Мика, Methylparaben, Tocopherol Ацетат ПЕТ, Retinyl Palmitate VA, Магнезиум Ascorbyl Фосфат VC, Титаниум Диоксид CI 77891, Оксиди на Железо CI 77491 CI 77492 CI 77499, Сина 1 Lake CI 42090, Црвена Број 6 Езерото ИД 15850, Црвена Бр 27 Езерото ИД 45410.

Декларирани својства

Најдобри предлози