• Ново
MagNaturals Рок Помеѓу

MagNaturals Рок Помеѓу

DEN 1439.76
Залиха

Износ

Инсталирате или да се преселат во секунди.Без лепак или лепенка. 100% не-токсични материјали.Направени од Полиуретан Пена Смола.Лесно да се чисти.Магнетна сила гарантира за живот.Работи на живеалишта со стакло 1/4" дебела.Се зголеми терариум простор.Се создаде возбудлив terrariums со повеќе единици.Дополнителна Сила Магнети Mag Naturals се заклучени против терариум стакло со Мега Магнетна Моќ!Големи Магнетни Напојува Рок Помеѓу.Совршен за сите рептили, amphibians и без ' рбетници до 2 килограми!Да ги искористат предностите на вертикална терариум качување простор, како и давање на вашите терариум милениче природен излез за нивните качување однесување.Mag Naturals Рок Корнизи ќе се создаде убава, природни и корисни прилог на вашите миленици на животната средина.Големина 13" x 8".

Декларирани својства

Најдобри предлози