• Ново
NZFERT Подот Светилка, Стои Светилка Нане Зелена Подот Светилка Децата Соба Macarons Подот Светилка Светла Подот Светилка Високи Пол Светилка

NZFERT Подот Светилка, Стои Светилка Нане Зелена Подот Светилка Децата Соба Macarons Подот Светилка Светла

DEN 8286.24
Залиха

Износ

Овој кат светилка е многу посебни,тоа одговара на вашата мебел совршено.Светилка емитира топло и удобно светло,тоа создава удобно место веднаш до книгата и чаир,таа изгледа одлично со секоја декорација. 1. Висок-квалитет ковано железо телото, со користење на печење боја процес, издржливи. 2. На абажур може да биде дизајнирана со 90-степен стожерот и може да се прилагоди за различни агли. 3. Природен бисер база, дебела и стабилна. 4. На нога прекинувачот е дизајниран за лесна употреба.Опис на производот : Не се ограничени само во подот светилка, но исто така и работа на art Simple дизајн, мода и уметност смисла коегзистираат, без разлика во спалната соба, дневна соба, или студентска соба, нашата светилка ви дава најмногу удобно осветлување атмосфера.Име на производ : Подот lamp Material : ковано железо / marble Size : 33*155cm Process : вакуум позлата / polishing Applicable место : ресторан, спална соба, студија, уметност gallery Please забелешка : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Ве молиме имајте во предвид дека може да има мала хроматските аберации поради различни монитори, ве молиме да се разбере.➤Времето за испорака е 10-25 дена➤Ако сè уште не може да ја примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.➤ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.➤Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите.

Декларирани својства

Најдобри предлози