• Ново
BomPckoy LED Агол Подот Светилка, RGB Боја, Менување на Расположение Осветлување, Dimmable 20W Модерна Подот Светилка со СТАН и Далечинска Контрола, Музика Sync Атмосфера Lightis за Д

BomPckoy LED Агол Подот Светилка, RGB Боја, Менување на Расположение Осветлување, Dimmable 20W Модерна Подот

DEN 1319.76
Залиха

Износ

Шарени Агол Стои Светилка.Подот светилка е дизајниран со цврсти и издржливи 2-страна хардвер база структура, која е поврзана со завртки, и нема да се изгуби по инсталацијата.Тоа може да биде лесно да се инсталира за неколку минути според упатството.Flicker-бесплатно е мека на вашите очи. - Материјал : Алуминиум/ABS.Декорација Расположение Осветлување.Нашата smart светла се изработени од алуминиумска легура светилка тело и акрил нијанси со вграден-во Високо-квалитетни 5050 Led диоди испорача одлична светлина и да се обезбеди 25,000-час на животниот век. Модерна подот светилка, едноставен, но посебни. Мулти видови на vivide lights & светлосни ефекти. 【Издржлив и Лесен за да го Инсталирате】Монтажни четири-сценски дизајн, вкупната големина е 59 инчи.【Dimmable Кат Светла】 LED Светилка изгради-во премиум RGB LED лента, со 16 милиони бои и осветлување 300+ светилка начини,вклучувајќи RGB, виножито-како боја, дневна светлина бела. - Висина : 59" (150 CM). На квалитетни материјали и деталите го прави нашиот производ подобро отколку на пазарот стандарди.лесно да се контролира со LED светлата страна на телефонот без напуштање на троседот и топол кревет,погоден за мобилни телефони со i OS или Android оперативни системи нашиот стан е одржување надгради за да се направи повеќе user-friendly и мултифункционален. 【Стан Контрола】LED светилка не може да се контролира со далечински и контрола кутија, но исто така додаде СТАН контролна функција,тоа може подобро да се приспособат боја, светлина, светлина на сила, и поставување на време се префрлат лесно. 【Музика Sync & Тајмер Fuction】На боја, менување на подот светилка изградена-во високо-чувствителни микрофон и музичкиот режим, може да sync за било кој тип на музика и светлина ќе pulsate во ритамот на вашата омилена музика, создавајќи смешно,релаксација на партијата атмосфера.

Декларирани својства

Најдобри предлози