• Ново
ZUOZUO 50Rolls Куче Измет Перници за домашни Миленичиња Отпад Кеси за Отпадоци Biodegradable Отворено Превозникот Носителот Фармацевт Чиста ги Собереш Алатки Милениче Додатоц

ZUOZUO 50Rolls Куче Измет Перници за домашни Миленичиња Отпад Кеси за Отпадоци Biodegradable Отворено Превозникот

DEN 156.00
Залиха

Износ

Една големина : 26 cm долги, 24 см широк, 15 парчиња по тркалаат, 50 ролни во вкупниот број, ќе добијат 750 кеси, и ние ќе ви обезбедиме со мала коска во облик на кутија за кеси за отпадоци.како подарок. 100% сосема нов и висок квалитет, пластика, еколошки и biodegradable.На дебел материјал, не е лесно да се пункција, со 100% leakproof гаранција.Мирис : Столче мириса на измет, но нашата неверојатна мирис измет торба трајно ќе заклучите мирис.По-продажбата на гаранција : Нашите производи се 100% гарантира квалитетот и апсолутно веродостојни.Ако наидат на проблеми при користење, можете да се консултирате со нас во секое време и ние ќе ви помогнат да ги реши во време. - Материјал : Еко-пријателски пластика,може да биде - Овој пренослив фармацевт може да соодветно се одржи тек на отпад торба.- Со кука, лесно да се носат.- Црна боја, повеќе практични.- Тоа е погодно да се исчисти на пет отпад при одење вашето домашно милениче надвор.- Идеален за секојдневна употреба, особено за патување користи или влажни костими за капење.Пакет : 50rolls(750pcs)+1 бесплатно во диспензерот торба(случаен боја).

Декларирани својства

Најдобри предлози