• Ново
Радост Теписи Дете Essentials Чист Зелен Килим, Мека, 7'8 x 10'9

Радост Теписи Дете Essentials Чист Зелен Килим, Мека, 7'8 x 10'9

DEN 3422.88
Залиха

Износ

Од училиштето, училницата на почетниот playroom, ова уникатно дизајниран и функционален килим ќе се вклучат децата и унапредување на нивните внатрешни работи на животната средина.Направени во САД со премиум најлон влакна за траен убавина и издржливост во високо-сообраќај области.Stain Smart почвата и дамка заштита за олеснување на чистење само со сапун и вода; Вакуум редовно и да се избегне контакт со serged рабови.Soft Flex поддршка елиминира брчки и килим лежи рамно.Килим е сертифициран Зелена Етикета Плус за Внатрешна Квалитетот на Воздухот и има Класа I Запаливост Оценка.Со шест координирање стилови во двете мека и храбар верзии, бебето љубов колекција ќе биде прекрасен прилог на вашето доенче, и ран детски простори.

Декларирани својства

Најдобри предлози