• Ново
Спектар TCI 5094-24-6

Спектар TCI 5094-24-6

DEN 22544.40
Залиха

Износ

Хемиски Сад Големина : 25g.Предмет : Натриум Dl-2-Hydroxybutyrate.Хемиска Формула : C4 H7 Na O3. Хемиски Сад Материјал : Чисто Стакло.Молекуларна Тежина : 126.09. Натриум Dl-2-Hydroxybutyrate, CAS Број 5094-24-6, Молекуларна Тежина 126.09, Хемиска Формула C4 H7 Na O3, Сад Големина 25g, рок на траење 24 mo.Ограничени : Оваа ставка е само за употреба од страна на деловните корисници со проверени комерцијална употреба случај апликации.Ве молиме, напишете ја вашата бизнис име и комерцијални превозот адреса на вашата нарачка.Сите нарачки ќе бидат разгледани пред тие да бидат одобрени за пратката.Zoro го задржува правото да ја откаже нарачки во своето дискреционо право.Ограничени : Оваа ставка е само за употреба од страна на деловните корисници со проверени комерцијална употреба случај апликации.Ве молиме, напишете ја вашата бизнис име и комерцијални превозот адреса на вашата нарачка.Сите нарачки ќе бидат разгледани пред тие да бидат одобрени за пратката.Zoro го задржува правото да ја откаже нарачки во своето дискреционо право.Ограничени : Оваа ставка е само за употреба од страна на деловните корисници со проверени комерцијална употреба случај апликации.Ве молиме, напишете ја вашата бизнис име и комерцијални превозот адреса на вашата нарачка.Сите нарачки ќе бидат разгледани пред тие да бидат одобрени за пратката.Zoro го задржува правото да ја откаже нарачки во своето дискреционо право.Zoro # : G8107817 Mfr # : H0387-25 GChemical Сад Големина : 25g Item : Натриум Dl-2-Hydroxybutyrate Chemical Формула : C4 H7 Na O3 Chemical Сад Материјал : Јасно Glass Molecular Тежина : 126.09 рок на траење : 24 mo.CAS Број : 5094-24-6 Chemical Сад Тип : Шише.

Декларирани својства

Најдобри предлози