• Ново
MOSTPLUS 234-4587 Кислород O2 Сензор Компатибилен со Dodge Дакота Durango Ram меморија Jeep Grand Cherokee Мицубиши Рајдер (Сет од 2)

MOSTPLUS 234-4587 Кислород O2 Сензор Компатибилен со Dodge Дакота Durango Ram меморија Jeep Grand Cherokee

DEN 623.76
Залиха

Износ

4 L Низводно.0 L Задните Банка Возводно, Компатибилен за 2002-04 Џип Слобода V6 3.7 L Течението на Возачот Страна, Компатибилен за 2001 Jeep Wrangler L4 2.Функција : клучни делови, вклучувајќи чип од врвот на снабдувачот; 100% тест пред пратката; Акции делови директна замена и со пред-обложени теми за да им помогне на инсталацијата; намалување на штетни гасови, зголемување на економичноста на горивото, подобрување на перформансите на моторот и спречување на прерана неуспех на каталитички конвертор.7 L Возводно, Компатибилен за 2002-03 Џип Слобода L4 2.Fitment(2) : Компатибилен за 2005-07 Jeep Grand Cherokee V8 4.7 L Низводно, Компатибилен за 2001-02 Jeep Grand Cherokee L6 4.0 L Пред Банката Низводно, Компатибилен за 2003-04 Jeep Wrangler L4 2.7 L Возводно, Компатибилен за 2005-07 Jeep Grand Cherokee V8 4.

Декларирани својства

Најдобри предлози