• Ново
Поставете A59 Khaokho Talaypu Алое Вера&Краставица Билни клима уред Khaokho Talaypu Ѓумбир Женшен Билни средството за смекнување на косата на курирската служба DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Д?

Поставете A59 Khaokho Talaypu Алое Вера&Краставица Билни клима уред Khaokho Talaypu Ѓумбир Женшен Билни средството

DEN 1014.24
Залиха

Износ

Матичен Број : 10-1-6100035916.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Место на Потекло : Тајланд.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Содржина : 330ml/кутија.Ова дуо на моќни, 100% природни активни состојки е споен во нашата 9-Бесплатно, Силикон-слободна база за да ви даде претрпел, здрава, и се напојуваат коса.Насоки : По шампон, нежно масажа на средството за смекнување на косата во косата, избегне скалпот.Матичен Број : 10-1-6100034124. ❆ Место на Потекло : Тајланд.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена)Наменета за долготрајни moisturization, Khaokho е уникатен средството за смекнување на косата е комбинација на Витамин Е од Алое Вера да омекне и smoothen косата со Cystine и Метионин од Краставица за хранети скалпот и косата.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена)Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Оставам во за 2-3 минути.❆ Оваа група се вклучени со : Khaokho Talaypu Ѓумбир Женшен Билни клима уред 330 Ml За Мрсна Скалпот Јадев Природни Билни Здрава Негување на Коренот на Косата и Кожата.Насоки : По шампон, нежно масажа на средството за смекнување на косата во косата, избегне скалпот.Исплакнете темелно.Дизајниран да ребаланс мрсна скалпот, Khaokho е уникатен средството за смекнување на косата е комбинација Gingerols од Ѓумбир за решавање на вишокот на себум со Ginsenosides од Женшен да помогне за зајакнување на коренот на косата.Khaokho Talaypu Ѓумбир Женшен Билни клима уред 330 Ml За Мрсна Скалпот Јадев Природни Билни Здрава Негување на Коренот на Косата и Кожата. ❆ Наменета за долготрајни moisturization, Khaokho е уникатен средството за смекнување на косата е комбинација на Витамин Е од Алое Вера да омекне и smoothen косата со Cystine и Метионин од Краставица за хранети скалпот и косата.

Декларирани својства

Најдобри предлози