• Ново
Panpuri Рамнотежа Скалпот Detox Појаснување на Косата Балсам - 125 ml x 4.

Panpuri Рамнотежа Скалпот Detox Појаснување на Косата Балсам - 125 ml x 4.

DEN 4119.36
Залиха

Износ

Идеален за мрсна и јадеж на косата и скалпот.Овој производ е формулиран без сулфати, silicones, parabens, EDTA, Штипки, phthalates, хемиски сончање, глутен и животните-изведен состојки.Не-надразнување.Dermatologically тестирани.Вегетаријанци.Суровост-слободни.Ова појаснување на формула додава волумен и мекост со Био-ферментира Squalane што ги држи коса frizz-слободни и ја задржува бојата, додека Целер Семе Масла се смири чеша главата и рамнотежа вишокот на масло.Тајландски Lemongrass и Мандарина freshen и оживеат духот.

Декларирани својства

Најдобри предлози