• Ново
Chebe Путер, Chebe Коса Путер за Раст на Косата, Косата на Таложење, Chebe Раст на Косата Путер, Ајурведа Коса Путер со Horsetail

Chebe Путер, Chebe Коса Путер за Раст на Косата, Косата на Таложење, Chebe Раст на Косата Путер, Ајурведа Коса

DEN 574.80
Залиха

Износ

Ако користите chebe путер или chebe масло и користење како крем помеѓу мие, вашата коса ќе се појави многу bouncier како резултат на тоа.Chebe полека извлечена во масла со MTAC метод.Суштината на Chebe и horsetail е префрлена на нафта фаза.Целиот процес се одвива во прибл.Содржи Chebe исполнет маслиново масло, рицинус, horsetail, шеј путер, слатко бадемово масло, avacado масло, грозје семе масло, Витамин Е, Витамин Ц, восок.Moisturised косата расте и го задржува должина, затоа што се распаѓа помалку.

Декларирани својства

Најдобри предлози