• Ново
Црна Кањонот Бергамот & Бел Чај Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

Црна Кањонот Бергамот & Бел Чај Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

DEN 958.56
Залиха

Износ

Мирис : Бергамот & Бел Чај (Бергамот и Бел Чај со Heliotrope, Цреша и Frangipani на основата од Сандаловина и Ванила).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 мирис опции.Црна Кањонот хидратантен коса климатизери се полни со антиоксиданси и витамини за да го хранам, поправка, и хидрат коса. 16 Оз Шише (2 Парчиња).

Декларирани својства

Најдобри предлози