• Ново
Ogrmar 24Pcs 1 Никел Позлата Метал Завеса Клип Прстени (1)

Ogrmar 24Pcs 1 Никел Позлата Метал Завеса Клип Прстени (1)

DEN 179.76
Залиха

Износ

Прстен Големина(appro.) : Дебела 0.12"; Внатрешен дијаметар од 1" ;Надворешна diameter1.25";Пренослив клипови големина(appro.)клипот димензии : должина 0.78";клип димензии : ширина 0.3";Вкупна должина(вклучувајќи претходно биле вклучени) 2.6".Завесата клип прстени се лесен и удобен за употреба, клипови се отстранува.Вие не треба да користат голема сила и лесно да се отвори завесата клип да се откажам вашиот драпериите панели.Не е лесен и едноставен начин да се лизна прстените на прачки.Пакет се Вклучени : 24 Pack Внатрешен Дијаметар од 1" Завеса Клип Прстени (вклучувајќи претходно биле вклучени и отстранлив клипови).Големина на : 1".

Декларирани својства

Најдобри предлози