• Ново
RuPost ЕЛФ/Ѕидот Клуч на Носителот

RuPost ЕЛФ/Ѕидот Клуч на Носителот

DEN 2551.20
Залиха

Износ

Нашите клучни носители се направени на руската направена еко-пријателски материјал.Сите материјали кои се рака-избрана од само најдобрите материјали!.ЕЛФ / Ѕидот клуч на носителот, ќе биде одличен подарок за вас и вашите најблиски.Клучни носители се многу погодни за организирање на копчето за складирање на едно место.Нашите клучни носители се удобен и лесен за монтирање, но ќе треба некои алатки за да се соберат на клучните носителот себе.Ние се гарантира висок квалитет на сите клучни носителот производи, бидејќи ние се направи на сите клучни носители на себе и вредност нашиот углед!Ние гарантираме целосна наплата ако не сте задоволни со квалитетот.Ние брод наредби директно од Русија, каде што се произведуваат секој клуч на носителот под строга контрола.Сопствени природни зелени безбедно производство од материјали.Ќе бидат задоволни и среќни со нашите клучни носителот!.Производителот : ЕЛФ; Боја : беж; Декоративни елементи : печати; Место на примена : за дома; Планината тип : статични (постојани); Број на куки : 3 еез; Подарок термин : пријател, девојка; Повод : housewarming; Item Висина : 11cm; Item длабочина : 2cm; Item Ширина : 19cm; Комплетен сет : housekeeper; Земја на потекло : Белорусија Авторот ѕид клуч на носителот, 3 метални копче куки, 2 метал циклуси на задната страна за да се обезбеди прицврстување на копчето држачот за ѕид.Клучен носител е спакуван во картонска кутија. ??.

Декларирани својства

Најдобри предлози