• Ново
KHUY Клуч за Фах за Entryway Маса, Накит Јадење Фах Нордиските Стил на Цреша Девојка Влезот Декоративни Коцки Дома Декорација Креативни Дневна Соба Копче Телефон Промена

KHUY Клуч за Фах за Entryway Маса, Накит Јадење Фах Нордиските Стил на Цреша Девојка Влезот Декоративни Коцки

DEN 311.76
Залиха

Износ

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН НАКИТ ФАХ : Овој класичен и елегантен декорација е од суштинско значење за вашиот семеен живот.Мали димензии, лесно да се носат.СКЛАДИРАЊЕ ФАХ МАТЕРИЈАЛ : Изработени од високо квалитетен материјал,и со парична казна изработка, многу реална и не е лесно да исчезнат, трајни производи за долго време.Купувачите кои се многу picky се внимателни за да се купи.ИСКЛУЧИТЕЛНА ЗАНАЕТИ : Нејзините деликатни изработка, елеганција, и детално се шири спокојство и класа каде и да се појави.Додадете малку топлина во вашиот живот. ❥ Спецификација на производот : Име на Производ : Сакура Девојка Складирање Декорација Tray Material : Resin Application : дневна соба, кујна, спална соба, млеко чај продавница, кафуле, итн.Нормално е да има некои детали на stomatal unevenness.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Погоден за дневна соба, вратата чевли кабинет, тремот декорација, итн.❥ Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Декларирани својства

Најдобри предлози