• Ново
Божиќ Коктел Салфетки Смешно Расположливиот Украсни Хартиени Салфетки со Дедо Мраз Украси - Црвена и Бела Божиќ Оркестарот Лица Декорација Материјали, Смешни Пија

Божиќ Коктел Салфетки Смешно Расположливиот Украсни Хартиени Салфетки со Дедо Мраз Украси - Црвена и Бела Божиќ

DEN 407.76
Залиха

Износ

Се користи за одмор партија во која било локација сите на пат кон Северниот Пол, овие слатки хартиените салфети работа со рустик дома декор, модерен farmhouse Божиќ оркестарот, земја Божиќ партија, урбани одмор партија оркестарот.

Декларирани својства

Најдобри предлози