• Ново
Томи Hilfiger бебе-момчиња Coverall

Томи Hilfiger бебе-момчиња Coverall

DEN 576.00
Залиха

Износ

60% Памук/40% Полиестер.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.ТОМИ HILFIGER : Томи Hilfiger е безвременски стил ќе се гарантира дека вашите малку е секогаш облечени во стил.Облека наменета за децата чиј што живот се активни, функционални и авантуристички.СТИЛ И ДИЗАЈН : Нашите тренд управувано дизајни ќе осигура дека вашите малку изгледа како добра како што се чувствува.Лесно затворачи за брзо се менува.Салда и со вашето дете секојдневниот стил.УДОБНО се ВКЛОПУВААТ : Coverall совршен за облекуваат или игра.Совршен за повик носат, вежба, кондиција, активни спортови, lounging околу куќата или секојдневна употреба.Syncs со вашиот секојдневен стил.Голема облека за kinki!.Супер симпатична и удобно coverall совршен за чување на вашето дете атмосфера.

Декларирани својства

Најдобри предлози