• Ново
11Pcs Коноп Алатки, 3 во 1 Силикони Коноп Завршувањето Tool Kit(нерѓосувачки steelhead), повторна употреба и да го Замени 5 Силиконски Влошки, Пломби Caulk за Кујна Бања Прозорец, П

11Pcs Коноп Алатки, 3 во 1 Силикони Коноп Завршувањето Tool Kit(нерѓосувачки steelhead), повторна употреба

DEN 335.76
Залиха

Износ

【11 Pcs Коноп Алатки】Овој сет на надгради tools е вредноста за пари и одлична за силикон лента коноп.За да се Подобри agglutinating квалитет и естетска смисла на површината, за поправка на јазот и чистење на остаток на лепак,тоа е најдобриот избор. 【Голем сите-во-едно алатка】Со нашата прекрасна зеде комплет, треба без да се префрлате од помеѓу неколку алатки.Генерално, ви помогне да се намали отпадот на пломби, нема потреба за маскирање лента, лесен и брз за употреба, се заштедува на време и пари. 【Лесен за Употреба】Зошто го прават коноп треба да биде работа за мажи, со нашите коноп отстранување алатка, тоа е лесно да се отстранат старите коноп и примена на нова.Вие веќе не треба да го користите вашиот прст и тоа им даде добра предност, всушност, подобро отколку со користење на мојот прст. 【Широка Примена】За вашата кујна, бања, резервоар, прозорец, потоне заеднички и така натаму, нашите коноп tools е мора да има за вршење на било каков вид на caulk работа и ова caulk алатка прави сите ваши caulk зглобовите изгледаат беспрекорно. 【Контактирајте со нас】даваме доживотна гаранција за Слободни.Ние ќе го Реши проблемот брзо во рок од 24 деловни часа за вас.

Декларирани својства

Најдобри предлози