• Ново
PACEARTH Рака Зафат Strengthener Тренингот за Полнење, (4 Парчиња )Надлактицата Зафат, 10-132lbs Прилагодливи Отпор Зафат Сила Тренер со Стрес Олеснување Зафат Топка за Спортисти,

PACEARTH Рака Зафат Strengthener Тренингот за Полнење, (4 Парчиња )Надлактицата Зафат, 10-132lbs Прилагодливи

DEN 309.60
Залиха

Износ

????【Ajustable Отпор】-PACEARTH зафат сила тренер е отпор, лесно може да се прилагоди помеѓу 4.Тие се направени на стареење-отпорни TPE чија завиткани ги опфаќа исто така, чувајте ги избегнување на лепливи и да биде брз-сушење кога се влажни.

Декларирани својства

Најдобри предлози