• Ново
Коза Рогови Headband Кадифен Добиток Рог Headwear за Божиќ ноќ на Вештерките Велигден

Коза Рогови Headband Кадифен Добиток Рог Headwear за Божиќ ноќ на Вештерките Велигден

DEN 498.72
Залиха

Износ

Многу симпатична и изненадувачки удобно.Флексибилно прилагодување!Само свиткана агол сакате!.Удобно да се носат, одговара на двете деца и возрасни лица, мажите и жените.Висок квалитет на Мек Материјал : Направен од високо-квалитет, huggable краток мека кадифен.Одличен избор за маскарада, ноќта на Вештерките, Божиќ и други празник партии.Ќе биде огромен хит со двете деца и возрасни во тематските роденден.Гаранција : Ако имате било какви проблеми кога ќе го купите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас, ние ќе направиме се најдобро за вас.Се надевам дека ќе може да има среќен шопинг на нашата продавница.

Декларирани својства

Најдобри предлози