• Ново
Zyyini Коса Нагласи Sectioning Чешел, 3 Еез Професионално Стилизирање на Косата Боење Чешли Пластични Ткаење Чешли за Жените Стил

Zyyini Коса Нагласи Sectioning Чешел, 3 Еез Професионално Стилизирање на Косата Боење Чешли Пластични Ткаење

DEN 270.96
Залиха

Износ

Можете да креирате -во потрага моменти или да ги комбинирате за да се добијат најмногу креативни,уметнички и стручни резултати, со користење на овој чешел.Двострано нагласи чешел за состанок различни истакнување потреби.Исто така има посочи се справи.Движете го вашиот pinky меѓу горниот и долниот дел грабање само на косата, на врвот на забите кој ќе биде совршено sectioned за вас.Забите на овие чешли доаѓаат во два еднакво и произволно распоредени ширини се осигура дека може да се изразат себе си во сите можни стилови.Заштеда на ВРЕМЕ И НАПОР : -мора да има прилог на вашиот стилист за полнење,овој професионален чешел ќе ви заштеди време и напор од страна на автоматски sectioning/ткаење на влакна за вас со еден брз помине.

Декларирани својства

Најдобри предлози