• Ново
WUSIO Антички Ретро Уникатен Домот Легура Костим Headdress Булчински Жените Опаѓањето на Предници Кинески Стил Hanfu Коса Стапови Бисер Ред Hairpin(Злато 9-Ред, Бела)

WUSIO Антички Ретро Уникатен Домот Легура Костим Headdress Булчински Жените Опаѓањето на Предници Кинески Стил

DEN 109.92
Залиха

Износ

Тоа е инспириран од древниот Кинески жени на косата додаток, и некоја апсолутно елегантен изглед додаток за долга коса.Исклучителна ретро ракотворби, совршен за cosplay Кинески суд игра, свадби или на партијата.Идеален за Невестата, Свадба, Матурска, Булчински Партија, Формалната Работа, Пратилки, Мајката на Невестата, Пјер, враќањето дома, Празник Партии, Специјални Прилики, Роденден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката или Годишнина Подароци.Материјал : Алуминиум.Пакет содржи : 1 компјутер од Губење на Стапчиња.Боја : како видите pictures Style : Антички Style Material : Alloy Type : Коса Stick Package Вклучуваат : 1 компјутер од Косата Sticks5 ред коса стап големина : 9.5*6cm9 ред коса стап големина : 9.5*9cm16 ред коса стап големина : 13*11cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози