• Ново
ORS Маслиново Масло вградената Заштита Нов Раст Не-Lye Коса Relaxer Систем - Нормална Сила (Пакување од 6)

ORS Маслиново Масло вградената Заштита Нов Раст Не-Lye Коса Relaxer Систем - Нормална Сила (Пакување од 6)

DEN 768.00
Залиха

Износ

Користи маслиново масло за заштита на косата од оштетување.За Фино Среден Губење На Текстури.Услови како што straightens и ја Штити косата за време на одмор на процесот.Неспокојот, Silkier, помек Коса.Податлив Косата со Извонреден Сјај.На Маслиново Масло спектар содржи природно-извлечена чисто маслиново масло, кој moisturizes скалпот, го спречува првут и го поттикнува растот на косата.Богати со Витамин Е, хидратантен и навлажнувачки, употребата на чисто Маслиново Масло во текот на опсег помага да се промовира губење на еластичноста и cuticle мазност.Што резултира во помек, shinier коса, што е помалку склони кон метежот, развивање на сплит завршува или страдаат од сушење и униние.На ORS Маслиново Масло вградената Заштита Нов Раст Не-Lye Коса Relaxer комплет е светло големина за допир-ups, кратки фризури, и ЗОНА РЕЛАКСИРАЧКИ ретуширање целна дел или "зона" на главата.Маслиново Масло, историски позната како исцелување еликсир, е богато со есенцијални масни киселини кои даваат влага директно во scal и губење на окното за посилна, по косата со убав сјај.

Декларирани својства

Најдобри предлози