• Ново
2.2 Големи Коса Ролки, Без Топлински Curlers за Краток Среден Коса, 3 Size Само Зафат Curler со Клипови, DIY Салон Навивам Стил за Жени, Девојки (55/44/36mm)

2.2 Големи Коса Ролки, Без Топлински Curlers за Краток Среден Коса, 3 Size Само Зафат Curler со Клипови, DIY

DEN 359.76
Залиха

Износ

【Водоотпорен Пакување】Тоа може да се користи за жени, девојки и деца дома или во други прилики.Место на крајот на губење на дел околу ролери и ветер до scalp Thoroughly сува коса природно или со удар dryer Gently развивам ролери од косата.Се даде на вашата коса убава волумен со впечатлива кадрици или отскокнување.Купи сега!. 【Лесен За Употреба】место на крајот на губење на дел околу ролери и ветер до скалпот, темелно се исуши косата природно или со удар фен, нежно да се развивам, ролери од косата. 【Вредност Ролки Поставите】Вклучуваат 3 големини, 6 Големи(2.【3 Големина Без Топлински Curlers】Со 2.Нежно да се развивам, ролери од косата.Природен ефект, брзо обликување и долготрајни Стил.Удобен и заштеда на време, лесно да се носат и да се направи кадрава фризура во секое време(Вклучува водоотпорен перница).Не heat3 во Комбинација size Made без chemicals Easy да се добие навивам, без многу напор.Висок-квалитет виткање ролки за вашата коса, или како подарок за вашите пријатели.Темелно се исуши косата природно или со удар фен.Природен ефект, брзо обликување и долготрајни Style Convenient и заштеда на време, лесно да се носат и да се направи кадрава фризура во секое време(Вклучува водоотпорен перница).Направени без хемикалии.Лесно да се добие навивам, без многу напор. 【Никогаш не му Наштети на Вашата Коса】Heatless коса curlers, нема потреба за хемиски адитиви, високо еластична брус, одлични само зафат ролки за forcephysical кадрава коса.Место на крајот на губење на дел околу ролери и ветер до скалпот.Тоа е еден вид на curlers можете да спијат во.7 во/44mm)+6 Small(1.4 во/36mm), дојде со 10 клипови (иста боја како на сликата).

Декларирани својства

Најдобри предлози